המותגים שלנו

קבוצת התאורה המובילה בעולם אשר מבסיסה באוסטריה מספקת פתרונות תאורה חדשניים ופורצי דרך לכל העולם. השקעתה האדירה במחקר ופיתוח לאורך השנים מיקמה את הקבוצה כמובילה עולמית בתחום התאורה המכתיבה את הסטנדרטים הגלובליים לחדשנות, יעילות ואיכות.

החברה אשר בסיסה בקלן גרמניה, מייצרת ומשווקת לכל העולם גופי תאורה אדריכליים מקצועיים באיכות מעולה.בבעלותה מתקני יצור בשטח של 16,000 מ”ר בהם מתנהלים כל הליכי היצור – מרעיון ועד למוצר מוגמר.מפעליה ומוצריה נמצאים תחת פיקוח בינלאומי ועומדים בתקנים המחמירים ביותר.

החברה הונציאנית הותיקה Italia Design Studio עברה בשנת 2020 מיתוג מחדש במסגרתו הוחלף שמה ל –Lodes. החברה בעלת ותק של מעל 70 שנה, ממשיכה לייצר גופי תאורה לפנים ולחוץ ברמה הטכנית הגבוהה ביותר תוך שמירה על העיצוב האיטלקי המרשים שאין דומה לו.

יצרנית תאורה מברצלונה המציעה עיצובים חדשניים שיוצרים חללים מלאי הבעה. המוצרים מגיעים במגוון רחב מאוד של צבעים שניתן לשלב וליצור את השילוב המדוייק ביותר לפרויקט. דגמים רבים ניתנים לשילוב עם פתרונות אקוסטיים.

החברה מקופנהגן דנמרק, בעלת ותק של 25 שנה, מתמחה ביצור גופי תאורה מעוצבים. באמצעות טכנולוגיה מתקדמת הצליחה החברה להביא את העיצוב הקפדני של תאורת פנים לתאורת החוץ תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר של תאורת חוץ.

החברה הממוקמת בברלין, גרמניה נוסדה במטרה לייצר גופי תאורה מזכוכית המנופחת בעבודת יד. גופי התאורה מיוצרים בעבודת נפחות ידנית במפעל החברה בצ’כיה והינם בעלי צורות ייחודיות וצבעים יוצאי דופן.

חברה בריטית המייצרת גופי תאורה טכניים אדריכליים. לחברה ניסיון של למעלה ממאה שנים בייצור הנדסי המבוצע במפעליה. הליך הייצור במפעלי החברה מאפשר פיקוח אדוק על איכות והתאמת אין ספור גימורים לפי דרישת הלקוח.

המעצבת ומייסדת החברה Esther Patterson, השיקה לאחרונה את קולקציית WAVE הייחודית שזיכתה אותה בפרס darc. כל זכוכית מנופחת בעבודת יד מסורתית ללא שימוש בתבניות במפעל החברה באנגליה על פי הזמנה אישית ובחירה מתוך 22 צבעי זכוכית אפשריים, כך שכל גוף ייחודי ומותאם בדיוק לצרכי הלקוח.

חברה אנגלית המתמחה בייצור פסי לד גמישים לפנים ולחוץ ברמה הטכנולוגית הגבוהה ביותר, תוך שמירה על פונקציונליות וגמישות עיצובית מקסימלית. החברה פועלת על בסיס פרויקטלי ומתאימה למזגר המסחרי, הציבורי והפרטי.

יצרנית תאורת החוץ האיטלקית האחראית לכמה פרויקטים יוצאי דופן בתחום התאורה בעולם. החברה מאפשרת לאדריכלים ומעצבים ברחבי העולם לבטא את היצירתיות הייחודית שלהם על ידי ייצור גופי תאורה בהתאמה אישית, תוך מתיחה ואף הסרה של מגבלות העיצוב המוכרות בתחום. 

מייסדי יצרנית התאורה ההולנדית מגיעים מרקעים שונים של הנדסת אווירונאוטיקה, רובוטיקה, עיצוב המוצר ואומנות – מה שמוביל ליצירה של גופי תאורה בלתי צפויים ומעניינים.

חברה ספרדית בעלת ניסיון של למעלה מ- 25 שנה העוסקת בייצור גופי תאורה דקורטיביים וטכניים במגוון רחב מאוד תוך שימת דגש על פונקציונליות מירבית בתמורה למחיר.

החברה מייצרת גופי תאורה איכותיים וטרנדיים מבטון ומתכת במבחר גדול של צבעים. גוף התאורה CONTEAK המשלב בטון (con) ועץ (teak) מתאים לתאורה פנים ולתאורת חוץ וזכה בפרס העיצוב Reddot.