הצהרת נגישות של Trilink

 

עודכן: דצמבר 2019.

Trilink שואפת להבטיח כי השירותים שלה יהיו נגישים לבעלי מוגבלויות. Trilink השקיעה כמות משמעותית של משאבים בכדי להבטיח כי אתר האינטרנט שלו יהיה קל יותר לשימוש ונגיש יותר לאנשים עם מוגבלות, מתוך אמונה חזקה שלכל אדם יש את הזכות לחיות בכבוד, שוויון, נוחות ועצמאות.

נגישות באתר trilink.co.il מעמידה לרשותך את widget הנגישות לאתר UserWay המופעל על ידי שרת נגישות ייעודי. התוכנה מאפשרת ל- trilink.co.il לשפר את עמידתה בהנחיות הנגישות לתוכן באינטרנט (WCAG 2.1).

הפעלת תפריט הנגישות ניתן להפעיל את תפריט הנגישות trilink.co.il על ידי לחיצה על סמל תפריט הנגישות המופיע בפינת הדף. לאחר הפעלת תפריט הנגישות, המתן רגע לתפריט הנגישות לטעון במלואו.

DisclaimerTrilink ממשיך במאמציה לשפר ללא הרף את נגישות האתר והשירותים שלו מתוך אמונה שמדובר בחובתנו המוסרית הקולקטיבית לאפשר שימוש חלק, נגיש ובלתי מפריע גם עבור אלה מאיתנו עם מוגבלות.

במאמץ מתמיד לשפר ולתקן בעיות נגישות באופן שוטף, אנו גם סורקים באופן קבוע trilink.co.il באמצעות סורק הנגישות של UserWay כדי לזהות ולתקן כל מחסום נגישות אפשרי באתרנו. למרות מאמצינו להנגיש באופן מלא את כל הדפים והתכנים באתר trilink.co.il, יתכן ותכנים מסוימים טרם הותאמו במלואם לתקני הנגישות המחמירים ביותר. זה עשוי להיות תוצאה של אי איתור או זיהוי הפיתרון הטכנולוגי המתאים ביותר.

כאן בשבילך אם אתה נתקל בקשיים עם כל תוכן באתר trilink.co.il או שאתה זקוק לסיוע בכל חלק מהאתר שלנו, אנא פנה אלינו במהלך שעות פעילות רגילות כמפורט להלן ונשמח לעזור.

צור קשר אם ברצונך לדווח על נושא נגישות, יש לך שאלות או זקוק לעזרה, אנא צור קשר עם תמיכת הלקוחות של Trilink באופן הבא:

אימייל: [email protected]