יצרנית תאורת החוץ האיטלקית LAM32 הופכת למציאות את חלומותיהם של אדריכלים ומעצבים ברחבי העולם אשר רוצים לבטא את היצירתיות הייחודית שלהם באמצעות עיצובים פורצי דרך של גופי תאורה.

התשוקה של LAM32 מספקת פרספקטיבה חדשה המותחת ואף מסירה את הגבולות והמגבלות המוכרות לנו בעיצוב גופי תאורה. גישה זו אחראית לכמה פרויקטים יוצאי דופן בתחום התאורה, אחד מהם הוא Bellevue Resort בקרואטיה.

Bellevue Resort in Croatia

 

למעצב התאורה Dean Skira היה חזון ליצור קשר בין הים ליבשה באמצעות אור – תאורה שתתחיל בשבילים המובילים אל החוף, תעבור דרך עמודי ענק שיהוו שער מעבר לחוף ומשם ירדו לאורך המדרגות ויכנסו לתוך מי הים, שם יסתיימו בגופי תאורה בצורה של מדוזות.

 

הפרויקט הצריך חמישה סוגים של גופי תאורה – פסי תאורה אקראיים שקועים ברצפה באורכים ובזוויות שונות, פסי תאורה רציפים לאורך מדרגות בגבהים שונים, פרוז’קטורים על גבי עמודי טוטם בגובה 12 מטרים, סיבים אופטיים תת ימיים באורך של עד 10 מטרים וגופי תאורה בצורת מדוזות בקוטר 80 ס”מ אשר צריכים לשרוד בסביבת מי ים מלוחים. 

 

LAM32 הוכיחה את עצמה כשותפה מושלמת לביצוע הרעיון המרהיב –ארבעה חודשים לאחר בקשת המעצב, בהם עסקה החברה בתכנון הנדסי קפדני, יצירת אבי טיפוס, מחקר חומרים וניסויי עמידות – הפרויקט יצא לדרך וזכה מיידית לתגובות יוצאות מהכלל של המבקרים באתר ושל מעצבים ברחבי לעולם.

מוזמנים להתרשם מגופי תאורה נוספים מבית LODES באולם התצוגה של טריילינק
בחנות פנטהאוז עיצוב הבית ברחוב יוחנן הסנדלר 1 הרצליה פיתוח.

לתיאום פגישה: 

משרד 073-7400099 

דין 052-4641566 

שרון 052-3990007

באתר האינטרנט שלנו – www.trilink.co.il

בעמוד האינסטגרם שלנו – www.instagram.com/trilink_lighting

בעמוד הפייסבוק שלנו – www.facebook.com/Trilink.Lighting